top of page
bulut-zemin.png

1.2.  Kullanıcı Geçiş Grubu Oluşturma:

Sağ üst köşede firma unvanınızın yanında yer alan ikona tıkladıktan sonra açılan alanda "Profil" satırına tıklayın. 

2_edited.jpg

Açılan sayfada solda "Kullanıcı Geçiş Grubu Listesi" ne tıkladıktan sonra Sağ tarafta yer alan "Kullanıcı Geçiş Grubu Ekle" Butonuna tıklayın.  

2_edited.jpg

Sağ Tarafta Gruba bir ad verin, altında bu grubun geçiş yapabileceği kapıları seçin. Sayfanın sağ tarafında yer alan tablodan bu gruba üye olacak kişilerin hangi gün ve saat aralıklarında bu kapılardan geçiş yapabileceğini seçin. Bir gün için 23:59 - 00:00 saat aralığı verilmesi gruba sınırsız geçiş hakkı verirken, 00:00 - 00:00 saat aralığı verilmesi belirtilen gün geçiş yapamayacağı anlamına gelmektedir. Tüm ayarları tamamladıktan sonra "Kaydet" Butonuna tıklayarak grubu kayıt edebilirsiniz.      

2_edited.jpg

Neden Gerekli?

GecKO Business Geçiş Kontrol Ve Pdks ihtiyaçlarının tümüne hitap edebilen bir platformdur. Kullanıcı geçiş grupları oluşturularak kişilerin geçiş yapabileceği kapılar kısıtlanır ve bu alanların güvenliği sağlanır.

Önemli Not: En az bir kullanıcı geçiş grubu oluşturularak bu grup personele atanmalıdır. Aksi durumda okuyucular yetkisiz geçiş algılayarak kişinin geçişine müsaade etmez ve kayıt etmez. 

   

bottom of page